Lešení

Lešení

HAKI lešení
Při stavbě, opravě nebo rekonstrukci budovy se neobejdete bez lešení. Jedním z nejpoužívanějších systémů v ČR je dílcové lešení HAKI. Spolehněte se na toto skvělé řešení pro každou stavbu, rekonstrukci a celou řadu dalších aktivit.

Lešení

 

Pojízdné lešení UNIversal
Doporučujeme pro práce venkovní i uvnitř objektu. K sestavení je používáno dílců lešení HAKI IV a jeho sestavení je tedy stejně snadné. Základní rozměr pole je 1,25 m x 3,05 m (příčník 1,2 m, podélník 3,0 m), další rozměry lze uzpůsobit dle rozměrové řady fasádního lešení (2,45 m x 1,25 m; 2,45 m x 1,05 m; 2,45 m x 0,71 m a 1,25 m x 1,25 m). Výhodou tohoto typu pojízdného lešení je rozměr podvozku, který nepřesahuje půdorys lešení a je univerzální pro všechny moduly. Pojízdné lešení UNI je možné propojit s dalším pojízdným lešením a získat tak širší pracovní plochu a zároveň pevnější sestavu. Lešení se pohybuje na bržděných výsuvných jednokolkách a velkých pracovních výšek dosahuje díky výsuvným stabilizátorům. Maximální pracovní výška je 14,5 m.

Lešení

 

Shozy na suť
Jednoduchá konstrukce a montáž. Díly jsou elastické a při tom dostatečně tuhé, aby vyhověly nárokům při práci na stavbách. Mráz a chlad neovlivňuje vlastnosti těchto výrobků. Nedochází k poškození, tak jako se to mnohdy stává u výrobků z plastů.

Lešení

Lešení

Lešení