Úvodem
Tisk článku

 

Firma HASSTAV zabývající se stavebními a uklidovými pracemi zahájila svoji činnost již v roce 1993. Od té doby služeb firmy využila celá řada spokojených zákazníků. O jejich spokojenosti svedčí fakt, že s novými zakázkami nehledají jinou firmu, ale s důvěrou se obracejí opět na nás. Snažíme se a chceme být vždy kvalitní a seriozní firmou ve všech oblastech naší podnikatelské činnosti. Proto neustále rozvíjíme naši techniku a pečlivě sledujeme situace na stavebním trhu. Všichni naši zaměstnanci se neustále snaží prohlubovat své technické a manuální dovednosti v oblasti stavebních prací.

 

    

• Terénní úpravy a výkopové práce

Minibagr Kubota K008-3 Tento stroj vyniká hlavně svojí hmotnostní 1000 kg a malými rozměry, na průjezd mu postačí pouhých 70 cm. Pohybuje se na gumových pásech, takže nepoškodí při přejíždění například zámkovou dlažbu. Má hloubkový dosah 170 cm. Dokáže pracovat v omezených prostorách a interiérech budov.

• Komplexní údržba zeleně

Sekání trávy velkých ploch parků a pozemků, stříhání živých plotů, prořezy stromů, drcení a štěpkování až do průměru 102 mm.

• Autodoprava do 3,5 tuny

Doprava sypkých materiálů Multicar M25 třístraný sklápěč s nostností 1,6t. Kompaktní rozměry zaručují průjezd 180 cm. Převážně okolí Berouna.

• Zajišťujeme stavební práce všeho druhu

Sádrokartony, Obklady a dlažby, Zámkové dlažby, Zateplovací systémy, Vyzdívky, Štuky, Omítky, Betonáže, Elektroinstalace, Klepířské, Zámečnícké a Instaláterské práce.

• Úklidové práce

Vyklízení sklepů a půdních prostor, úklid stavenišť či veřejných prostor.

• Půjčovna

Půjčujeme stroje,zařízení shozy sutě a lešení

Provozovna Králův Dvůr. Po dohodě je možná doprava až k vám na stavbu

• Přípojky

kompletní montáž vodovodních a kanalizačních přípojek, vybagrování, pokládka potrubí, montáž vodoinstalace-vodovodní a kanalizační přípojky k RD, napojení okapových svodů do kanalizace nebo jímek

Tisk článku